Christian Rothmann, akrylmålning
2021-04-06
896912
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CHRISTIAN ROTHMANN (Tyskland, född 1965): Komposition, a tergo signerad och daterad 1996, 84x119 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner 1998
Ingår i temaauktionen Privat konstsamling, Malmö