Oidentifierad konstnär oljemålning
2021-03-30
896891
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, 100x73 cm
Lagningar, färgbortfall, krackeleringar