Matbord 1900-tal
2021-04-02
896872
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOCKBORD, 1900-tal, fanerat med ek, höjd ca 73 cm, 203x75 cm
Slitage