Oidentifierad konstnär 1800-tal
2021-03-31
896762
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Man med hund, 1800-tal, olja på pannå, ca 28x22 cm