Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SAM LARSSON, "Fenix", vilfåtölj, DUX, 1970-tal, kromad stomme, vippfunktion, klädsel i skinn, längd ca 150 cm
Slitage, de två mittersta dynhållarna är av
896693
2021-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här