Taklampor ett par
2021-03-30
896644
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TAKLAMPOR, 3 st, 1960/70-tal, mässing, totalhöjd ca 72 cm, diameter ca 11 cm
Smärre repor