Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK JØRGENSEN, stolar, 6 st, "Rondo", Danerka, formpressad sits, förkromade ben, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, repor, träbortfall
896520
2021-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här