Bengt Lindström carborundumetsning
2021-03-30
896412
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, signerad samt 35/85, carborundumetnsing, ca 49x63 cm