Uno Vallman oljemålning
2021-03-30
896405
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 46x55 cm
Krackeleringar