Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALESSANDRO MORETTI (1870-1953): Ernst Rudels, signerad och daterad A Moretti 1940, lergods, höjd ca 23 cm
896268
2021-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här