Väggtextil Tkanina Artystyczna
2021-03-28
896154
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TKANINA ARTYSTYCZNA (Polen), väggtextil signerad och daterad 1985, ca 165x142cm