Jakthorn
2021-03-30
896150
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAKTHORN, 1900-talets första hälft, mässing, med dekor av rep och tofs, längd ca 29 cm
Slitage, senare rep och tofs