Klubbat för:
2 200 SEK
1 200 SEK
BORDSDEKORATION, Kina, 1900-tal, blommor och bladverk av olika stenarter, bland annat agater, höjd ca 48 cm.
Slitage, delar saknas, lösa delar medföljer
896123
2021-03-30