Sven-Olof Ehrén färglitografier
Klubbat för:
5 000 SEK
3 000 SEK
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): 3 st, Vyer över slussen och gamla stan, signerade och daterade Sven Olof Ehren -94, numrerade 164/250, 114/250, HC XVI/XXX, färglitografier, ca 46x73 cm
Ej examinerade ur ram
896017
2021-03-30