Skålfat

Skålfat
Skålfat
Skålfat
Skålfat
Skålfat
Skålfat
Skålfat
Skålfat

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLFAT, porslin, Kina, 1900-tal, glasyr i oxblod, diam ca 19 cm

Smärre slitage

895813

2021-04-05