Klubbat för:
1 000 SEK
1 200 SEK
SOCKERRUSKA, SPADE samt KAKTÅNG, silver och silver 800, 1800/1900-tal, ruskan Holland 1800-tal, höjd 12 cm, vikt 248 g
Ruskan med bucklor
895778
2021-03-30