Linnea Larsson oljemålning
2021-03-28
895741
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964): Segelbåtar, signerad och daterad L Larsson 2020, olja på duk, ca 50x60 cm, oramad