Claire View oljemålning
2021-04-01
895682
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAIRE VIEW (f. 1957): "Nippon", signerad samt daterad 2019, olja på duk, ca 50x40 cm