Claire View oljemålning
2021-04-01
895672
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAIRE VIEW (f. 1957): "A stressfull day", signerad samt daterad 2019, olja på duk, ca 70x50 cm