Claire View oljemålning
2021-04-01
895669
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CLAIRE VIEW (f. 1957): Theotokis II, signerad samt daterad 19, olja på duk, ca 76x61 cm