Otto Schulz, fåtölj, Boet 1930-tal

Klubbat för:

46 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OTTO SCHULZ, fåtölj, Boet, Göteborg 1930-tal, ben och sarg i alm, klädsel sammet samt mönstrat tyg, höjd 76 cm, smärre slitage

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, senare tillkommen klädsel

895666

2021-04-01