Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LINDAU & LINDEKRANTZ, golvlampa, 1980-tal, vitlackerad stomme och skärm av stål, detaljer i rödbrunt, höjd 200 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
895618
2021-03-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner