Ray Stalje oljemålning
2021-04-11
895610
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947): "Maldiverna", olja på pannå, ej signerad,70 x 50,5 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje"