Joseph Konstant blyerts
2021-03-26
895567
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOSEPH CONSTANT (1892-1969): Häst, signerad signerad och daterad Constant Paris 1958, blyerts, bildmått ca 16x18 cm