Petter Thoen litografi
2021-04-02
895559
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Superwoman"
signerad Thoen, 5/375, färglitografi, bladmått ca 42x60 cm