Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
UNO och ÖSTEN KRISTIANSSON, "Plafo", plafond, Luxus. 1900-talets andra hälft, formgivsningsår 1960, ek med plastskärm, diameter ca 55 cm
Fanerskador
895531
2021-03-26