Curt Asker Wallace Stevens
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
CURT ASKER (1930-2015), "Wallace Stevens, Elva dikter, Curt Asker, etsningar", 11 etsningar, signerade, numrerad 84/100. 1993
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Kuntoraportti
895525
Päivämäärä:
2021-03-27