Oljemålning Stilleben
2021-03-27
895488
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Stilleben, signerad, olja på duk, ca 30x49 cm
Märken från spännram