Bestickservisdelar nysilver 1800-tal
2021-03-30
895468
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BESTICK, 24 dlr, nysilver, 1800-tal, bestående av: 12 matknivar längd 25 cm, 12 matgafflar längd 21,5 cm.
Bruksslitage, monogramgravyr, senare stålblad.