Klubbat för:
2 800 SEK
2 500 SEK
LENA CRONQVIST (född 1938): Ansikte, signerad Lena Cronqvist, numrerad 9/50, etsning, bildmått 25x23 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Ej ramad
895385
2021-03-27