Lennart Rodhe litografi
2021-03-27
895384
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): "Zig-zag I", litografi, daterad 1948, numrerat 17/25, signerad, bildmått ca 51x38,5 cm
LITTERATUR: Millroth 15
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Oramat, i passepartout