Ostrongafflar silver
2021-04-03
895381
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OSTRONGAFFLAR, 5 st, silver, 1900-talets första hälft, Frankrike, stämplade Minerva, Paris, längd ca 13 cm, total vikt 136 g
Bruks- och åldersrelaterat slitage