Fåtöljer Hvit & Mölgaard-Nielsen
Klubbat för:
30 000 SEK
15 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD-NIELSEN, "Boomerang FD-134", fåtöljer, 1 par, Danmark, 1950-tal, teak, lösa stoppade dynor, skyltmärkning, sitthöjd 42 cm
.
Brukslitage, smärre märken, en fåtölj m skadade fjädrar
895380
2021-03-26