JOHAN HEURLIN
2021-03-27
895255
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHAN HEURLIN (1893-1951): komposition, signerad J.Heurlin, olja på duk , ca 41x37 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling