Klubbat för:
1 100 SEK
800 SEK
TAPIO WIRKKALA, fat, "Kantarelli", Iittala, omkring 1900-talets mitt, klarglas med slipad randdekor, signerad TAPIO WIRKKALA - IITTALA 3336, längd 13,5 cm.
Bruksslitage, repor.
895239
2021-04-04