Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
BOKHYLLA, jugend, 1900-talets första hälft, med skåp, vitmålat, höjd ca 156,5, 111x27 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer vid utlämningen
895016
2021-04-01