Vas Japan
2021-03-26
894688
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, brons, Japan, 1900-talets första hälft, dekor i relief, höjd ca 19 cm
Smärre slitage