Beda Rönnberg
2021-04-04
894681
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BEDA RÖNNBERG (1900-tal): "I gamla köket", olja på pannå, signerad, 25 x 25 cm.