Väggdekoration
2021-03-26
894637
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGDEKORATION, Sydostasien, 1900-tal, snidat trä med färgrester, mått 11x16x19 cm
Mindre skador, torrsprickor