Ulrica Hydman-Vallien, färglitografi
2021-04-04
894604
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN-VALLIEN (1938-2018), Ansikten och fåglar, signerad och numrerad 223/250, färglitografi, bildmått 43x29 cm
Ej examinerad ur ram