Bokhyllor 2 st
2021-03-23
894539
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLOR, 2 st, teak, 1900-talets mitt, lösa hyllplan, nederdel med utragbara lådor respektive skåpsdel, höjd ca 160, 60x42 cm
Smärre slitage