Vas porslin Kina
2021-04-04
894535
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, sent 1900-tal, närmast rund form med uppdragen hals, polykromdekor av persikoträd, höjd 34 cm.
Smärre slitage.