ikon
2021-04-01
894376
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
IKON, Ryssland, 1800-tal, föreställande helig person, tempera, olja samt förgyllning på pannå, ca 19x14 cm
Sprickor, färgbortfall, spik på framsidan, slitage