Knivar silver
2021-03-28
894319
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATKNIVAR, 12 st, skaft av silver, blad i rostfritt stål, 1800-tal, längd ca 26 cm
bruks- och åldersrelaterar slitage, skaft monogramsignerade A&B