Matta 1950-tal
2021-03-30
894100
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, röllakan, 1950-tal, ca 290x182 cm
Flertalet fläckar, slitage, kantsläpp