Smyckesskåp Kina
2021-04-18
893990
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SMYCKESSKÅP, lackad med metallbeslag, Kina, tidigt 1900-tal, dekor med blommor och fåglar, 40x31x14 cm
Smärre skador