Skulptur brons
2021-04-03
893909
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SKULPTUR, brons, 1900-talets mitt, Kristoffer vägfararnas skyddshelgon, höjd 26 cm.
Något ytslitage.