Guanyin Kina
2021-03-28
893883
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FIGURIN, guldlackerat trä, Kina, Ming-stil, föreställande Guanyin, höjd 77 cm
Skador, slitage