Oiva Toikka Nuutajärvi
2021-03-28
893866
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIVA TOIKKA, Nuutajärvi, figurin, fågel, glas, signerad, etikettmärkt, längd 23 cm
Stjärtens undersida med avslag och lagning