Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, sannolikt Italien, 5 ljuspunkter, målad plåt, höjd (t o m bladknoppen) ca 47 cm
Slitage, funktionen garanteras ej
893710
2021-03-28